ye-logo.v1.2
27 Лютого, 2020

Біля майдану Незалежності облаштовують нове місце відпочинку для хмельничан

Суспільство 2047
У місті буде нове місце відпочинку
У місті буде нове місце відпочинку. Фото: Олена Джула-Райфшнайдер.

Встановити парклет планують до 2 серпня.

 У Хмельницькому розпочали роботи з облаштування нового місця відпочинку - парклету, який знаходитиметься на вулиці Володимирській, поблизу майдану Незалежності. Його встановлюють з нагоди 30-ої річниці святкування підписання Угоди про партнерство з містом Модесто (США).

«Встановлюється ще одне місце відпочинку молоді у Хмельницькому - парклет на вулиці Володимирській. Сподіваюсь містянам сподобається», - написав у Фейсбуці заступник міського голови Володимир Гончарук.

Як повідомили в міській раді, дизайном займалася громадська ініціатива ProProstir, а втілюють львів’яни з Dobro design studio. Архітектор Дмитро Райфшнайдер з ProProstir називає проект “майже” парклетом.

Встановити парклет планують до річниці підписання Угоди, тобто до 2 серпня.

Довідково:
Парклет (англ. Parklet) – продовження тротуару, що забезпечує більше простору і зручності для знайомства, спілкування і відпочинку людей, що використовують вулицю. Зазвичай парклети встановлюються на місці одного або кількох автомобільних паркомісць на узбіччі вулиці. Парклети покликані продемонструвати альтернативну цінність міського простору, що зараз використовується під місця для паркування автомобілів. В рамках руху проти автоекспансії, парклети виступають засобом контрнаступу пішоходів задля розширенням життєвого простору мешканців міста.

Нагадаємо, вже у середу, 2 серпня, на головній площі міста відбудеться фестиваль «Арт-місто», присвячений до 30-ї річниці побратимських відносин між Хмельницьким і Модесто.

 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую