ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Облстат назвав причину, від чого найбільше помирають подоляни

Суспільство 2563
Чисельність наявного населення області скоротилась на 5867 осіб
Чисельність наявного населення області скоротилась на 5867 осіб. Фото: автора.

У відомстві кажуть – населення області скорочується.

 Чисельність наявного населення в області становить майже 1279,4 тисячі осіб. Про це свідчать дані Головного управління статистики у Хмельницькій області.

«Унаслідок демографічних процесів, які відбулися впродовж січня-червня 2017 року, чисельність наявного населення скоротилась на 5867 осіб», - повідомляє перший заступник начальника Головного управління статистики у Хмельницькій області Лариса Пастухова.

Основним фактором зменшення чисельності населення статисти називають природне скорочення (4413 осіб), як результат перевищення кількості померлих над кількістю народжених: на 100 померлих – 56 живонароджених.

До речі, впродовж січня-червня 2017 року на Хмельниччині народилось 5718 немовлят, кількість померлих становила 10131 особу. Серед причин смерті населення області перше місце посідали хвороби системи кровообігу (61,5%), друге – новоутворення (12,5%), третє – зовнішні причини смерті (4,9%).

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую