ye-logo.v1.2
29 Травня, 2020

На Хмельниччині на одну вакансію претендує п’ять безробітних

Суспільство 1058
Станом на 1 вересня 2017 року кількість зареєстрованих безробітних становила 10,5 тисяч осіб
Станом на 1 вересня 2017 року кількість зареєстрованих безробітних становила 10,5 тисяч осіб. Фото: terranuova.it

Таку статистику подає обласна служба зайнятості.

Станом на 1 вересня 2017 року актуальними були 2,1 тисяч вакансій, на одну вакансію претендувало 5 безробітних. Середній розмір оплати праці становив 3682,3 гривень, повідомляють у службі зайнятості.

За даними відомства, з початку року кількість роботодавців, які поінформували службу зайнятості про потребу у кваліфікованих працівниках, збільшилася на 16,3%.

Так, у січні-серпні 2017 року в базі даних Хмельницької обласної служби зайнятості налічувалось 20,5 тис. вакансій.

Більше 80% вакансій, припадає на робітничі професії. Попитом продовжують користуватися професії металообробки, будівництва, транспорту, агропромислового комплексу, сфери торгівлі та послуг. Затребувані менеджери (управителі) в усіх сферах економічної діяльності, бухгалтери, економісти та інженери з досвідом роботи, лікарі, вчителі. Крім того, існує потреба в робітниках найпростіших професій — підсобні робітники, прибиральники, двірники, вантажники та інші.

Послугами Хмельницької обласної служби зайнятості від початку року вже скористалися 31,4 тисячі безробітних громадян

Станом на 1 вересня 2017 року кількість зареєстрованих безробітних становила 10,5 тисяч осіб, в тому числі 666 військовослужбовців учасників АТО та 43 особи з числа внутрішньо переміщених осіб. Серед безробітних 52,2% складали жінки, 31,1% – молодь віком до 35 років, 48,4% мешканці сільської місцевості.

Послугами Хмельницької обласної служби зайнятості скористалися 1998 демобілізованих військовослужбовців - учасників антитерористичної операції, які набули статус безробітного. Забезпечено роботою 412 учасників АТО, в тому числі 9 осіб започаткували власну справу отримавши одноразову допомогу по безробіттю для організації підприємницької діяльності. Професійною підготовкою, перепідготовкою та підвищенням кваліфікації охоплено 98 осіб.

З початку року на обліку перебувало 133 безробітних з числа вимушено переміщених осіб, з тимчасово окупованої території України та районів проведення АТО, з них 38 осіб працевлаштовано, та 15 осіб проходили профнавчання.

До речі, знайти роботу, або працівників можна також на сайті jobs.km.ua

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Віддалена робота

  Так  Ні, дякую