ye-logo.v1.2
19 Жовтня, 2019

На правах реклами Законопроект, який запускає судову реформу, буде доопрацьований

На правах реклами— На правах реклами Суспільство 1164
Сергій Лабазюк каже, текст законопроекту №6232, зокрема, нараховує більше 4 тисяч поправок.
Сергій Лабазюк каже, текст законопроекту №6232, зокрема, нараховує більше 4 тисяч поправок.

Таку думку висловив народний депутат Сергій Лабазюк під час ефіру на одному із загальнонаціональних телеканалів.

За словами політика, ні для кого не секрет, що сьогодні значна частина українців не довіряє судовій системі.

«Сьогодні ніхто, починаючи від пересічного громадянина, закінчуючи бізнесменом, чиновником незадоволені судовою системою. Тому зміни однозначно потрібні. Однак законопроект №6232, який прийнятий Верховною Радою – лише початок цього шляху», – зазначив політик.

Сергій Лабазюк нагадав, що текст законопроекту №6232, зокрема, нараховує більше 4 тисяч поправок.

«Тому однозначно він (законопроект – ред.) не може бути ідеальним. Бо частина поправок – змінила основну суть законопроекту. Ми також на рівні групи («Воля народу» – ред.) вносили поправки. Частину з них врахували. Але врешті-решт наша позиція наступна: ми вирішили підтримати цей законопроект, бо це перший крок, який дасть можливість зрушити ситуацію з місця і переламати ситуацію в судовій системі. Однозначно, законопроект в майбутньому буде доопрацьовуватися», – зазначив нардеп.

При цьому Сергій Лабазюк наголосив, що одним із основних нововведень закону є визнання Верховного суду єдиною касаційною інстанцією в Україні і введення нового порядку розгляду ним справ. Цю зміну, а також запровадження електронного судочинства політик вважає плюсами законопроекту та судової реформи загалом.

Нагадаємо, Верховна Рада прийняла в другому читанні та вцілому законопроект №6232 «Про внесення змін до Господарського процесуального кодексу, Цивільного процесуального кодексу, Кодексу адмінсудочинства України та інших законодавчих актів», який входить в пакет судової реформи. Законопроект підтримали 234 народних депутати.

Підписатися на канал "Є" в Youtube

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую