ye-logo.v1.2
5 Червня, 2020

На одну вакансію у службі зайнятості області претендує 5 безробітних

Суспільство 1037
Фото: firtka.if.ua

Станом на 1 жовтня актуальними були близько 2 тисяч вакансій.

Загалом упродовж дев'яти місяців цього року в обласній службі зайнятості налічувалось 22,5 тисяч вакансій. Як повідомляють у Хмельницькій ОДА, станом на 1 жовтня актуальними були 2 тисячі вакансій.

“Більше 80% вакансій припадає на робітничі професії. Стійким попитом продовжують користуватися професії металообробки, будівництва, транспорту, агропромислового комплексу, сфери торгівлі та послуг. Затребувані менеджери (управителі) в усіх сферах економічної діяльності, бухгалтери, економісти та інженери з досвідом роботи, лікарі, вчителі. Крім того, існує потреба в робітниках найпростіших професій — підсобні робітники, прибиральники, двірники, вантажники та інші”, - йдеться у повідомлені.

Послугами центрів зайнятості області скористалися 2042 демобілізованих військовослужбовців – учасників антитерористичної операції, які набули статус безробітного. Забезпечено роботою 442 учасника АТО. Ще десятеро отримали одноразову допомогу по безробіттю для організації підприємницької діяльності і започаткували власну справу.

“Станом на 1 жовтня по області зареєстровано 9,6 тисяч осіб, в тому числі 575 військовослужбовців учасників АТО та 43 особи з числа внутрішньо переміщених. Серед безробітних 52,1% складали жінки, 31,6% – молодь віком до 35 років”, - додають у Хмельницькій ОДА.
 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую