ye-logo.v1.2
14 Грудня, 2019

На Хмельниччині піротехніки знищили 4 снаряди, дві гранати та міну

Маргарита ЧУБА Суспільство 692
Усі снаряди знешкодили піротехніки.
Усі снаряди знешкодили піротехніки.. Фото: km.dsns.gov.ua

Вибухонебезпечні предмети часів Другої світової війни.

В області продовжують знаходити артилерійські снаряди та гранати часів Другої світової війни. Лише 19 жовтня, у лісах та лісосмугах Хмельниччини таких знахідок виявили сім.

Учора, 19 жовтня, о 10:35 годині піротехніки вилучили та на спеціально відведеному майданчику знищили один артилерійський снаряд часів Другої світової війни(85 мм), який громадяни виявили напередодні, 18 жовтня, в смтЯрмолинці у лісовому масиві поблизу Хмельницького.

«Також цієї доби о 14:00 годині піротехніки вилучили та знищили два вибухонебезпечних предмети часів Другої світової війни, а саме 2 ручні гранати РГД-33, які напередодні, 17 жовтня, виявили поблизу села Ст.Кривин Славутського району», - додають рятувальники.

Того ж дня, 19 жовтня, 0 16.30 годині рятувальників повідомили, що під час прогулянки в лісосмузі поблизу м. Хмельницький, громадяни виявили 1 артилерійський снаряд (76 мм) часів Другої світової війни.

Ще одна знахідка чекала групу піротехнічних робіт в у місті Полонне. Там, 19 жовтня, 0 17.00 годині піротехніки знайшли та знешкодили 125 мм артилерійський снаряд та 82 мм мінометну міну часів війни. Під час проведення контрольної перевірки місцевості піротехніками додатково виявлено ще один 76 мм артилерійський снаряд часів війни.

У зв’язку з чим рятувальники застерігають: дотримуйтеся правил безпеки під час виявлення вибухонебезпечних предметів.

«Ні в якому разі не беріть їх до рук, не переносьте, не розбирайте, тим більше не кидайте їх у багаття – це дуже небезпечно. Негайно повідомте про небезпечну знахідку до найближчого підрозділу Державної служби України з надзвичайних ситуацій за номером телефону "101"», – застерігають у службі.

Читайте також: у лісах Хмельниччини знаходять артилерійські снаряди часів Другої світової

 

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую