ye-logo.v1.2
23 Січня, 2020

На Хмельниччині відкрили меморіальну дошку загиблому в зоні АТО молодшому сержанту

Наталя ГАРМАТЮК Суспільство 1410
Сергію Колубаю дошку встановили на фасаді школи
Сергію Колубаю дошку встановили на фасаді школи. Фото: із Фейсбуку

Сергій Колубай загинув на Луганщині.

На честь загиблого в зоні АТО Сергія Колубая на Хмельниччині відкрили меморіальну дошку. Життя військового, який родом з села Заміхів Новоушицького району, обірвалось коли йому було лише 22 роки. Як повідомляють у Новоушицькій РДА, дошку встановили на фасаді Заміхівської ЗОШ І-ІІІ ступенів. Семе цей навчальний заклад закінчував хлопець.

«Сергій Колубай народився у 1994 році. Після 9 класів школи вступив до вищого професійного училища міста Жмеринка, яке закінчив у 2013 році за фахом "Провідник". Після закінчення закладу, у 2014 році, був призваний на строкову службу в армію, незадовго після її закінчення підписав контракт на військову службу. А потім хлопець зробив вибір захищати України - свідомий вибір справжнього чоловіка та патріота», - йдеться у повідомленні Новоушицької РДА.

Сергій був молодшим сержантом 24-ї механізованої бригади Збройних Сил України. Загинув рік тому, 20 жовтня 2016 року, біля селища Новозванівка Попаснянського району Луганської області.

Право відкрити меморіальну дошку надали сестрам загиблого Мар’яні та Анастасії. Присутні вшанували пам'ять усіх загиблих на сході України хвилиною мовчання та поклали квіти до меморіальної дошки.


 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую