ye-logo.v1.2
18 Вересня, 2019

Симчишин: «Давайте ще в міській раді поставимо діжку пива»

Володимир ГОРДИНСЬКИЙ Суспільство 8151 1

Підписатися на канал "Є" в Youtube

Виконком міськради вирішував, чи дозволити продавати в міській лазні алкогольні напої.

Сьогодні, 26 жовтня, відбулося чергове засідання виконкому Хмельницької міської ради. І одним із питань, яке викликало дискусію серед членів виконкому, стало… чи дозволити в лазні №1, що на вулиці Івана Франка, відкрити заклад громадського харчування з правом продажу алкогольних напоїв.

«Я, як постійний користувач лазні, скажу… Хлопці хочуть випити по 50 грамів, - заявив член виконкому В’ячеслав Заречнюк. – І посидіти поспілкуватися. Тому я прошу залишити хлопцям можливість для діалогу».

«Звичайно, там би пиво пилося відрами, - сказав міський голова Хмельницького Олександр Симчишин. – Але ми ж популяризуємо здоровий спосіб життя. А то прийшов у комунальну баню, напився, попарився, впав, і що?». «Моє завдання було донести…», - продовжив пан Заречнюк, й інші члени виконкому почали сміятися. І почалося жваве обговорення. Його перервав мер, який зауважив: «Давайте ще в міській раді поставимо діжку пива та будемо пити… Ми за те, щоб в комунальних закладах алкоголю не було».

А згодом перейшли до голосування. За «безалкогольну баню» проголосували 6 з 10 членів виконкому, «алкогольну» - двоє. Жодна пропозиція не набрала необхідної кількості голосів. А тому Олександр Симчишин запропонував ще раз проголосувати за пропозицію – «заклад громадського харчування без права продажу підакцизних товарів».

Цього разу результат інший: за - 8, проти – 0 , утрималось – 2. Рішення прийнято. Але пізніше до цього питання знову повернулися, бо… з’ясували, що дали дозвіл в лазні відкрити кав’ярню. «Кава теж трохи не те», - заявив Олександр Сергійович. А пан Заречнюк додав: «Серце буде вискакувати, медпункт треба поруч ставити». Отож, члени виконкому вирішили питання відкриття в лазні закладу громадського харчування відкласти на довивчення.

Нагадаємо, що за тим, як проходило чергове засідання виконкому Хмельницької міської ради, можна було стежити на сайті «Є» в прямому ефірі.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую