ye-logo.v1.2
22 Серпня, 2019

На Хмельниччині в останню путь провели 19-річного бійця, який загинув у зоні АТО

Маргарита ЧУБА Суспільство 1788
Новоушиччина провела в останню путь19-річного бійця, який загинув у зоні АТО
Новоушиччина провела в останню путь19-річного бійця, який загинув у зоні АТО. Фото: nu-rda.gov.ua

Хлопець загинув на сході поблизу Водяного Донецької області

Сьогодні, 27 жовтня, на Новоушиччині попрощалася із ще одним героєм. В останню путь провели загиблого Іллю Стецуна, який загинув на сході поблизу Водяного Донецької області внаслідок мінометного обстрілу від осколкового поранення, несумісного з життям. Про це повідомили на сайті Новоушицької районної державної адміністрації

«Він прожив зовсім коротке, але свідоме життя справжнього чоловіка та патріота. Недолюбив, недокохав, не здійснив всіх мрій, але і не став осторонь подій, які відбуваються на Сході нашої країни. За нас він віддав найдорожче – своє молоде життя», – йдеться в повідомленні.

Помолитися і провести в останню путь свого земляка – 19-річного Іллю Стецуна, зібралися рідні, друзі, однокласники, військові побратими, представники влади, жителі села Любомирівка, в якому проживав хлопець та велика кількість людей, небайдужих до чужого горя.

Нагадаємо, народився Ілля 2 серпня 1998 року на Хмельниччині, в селі Любомирівка Новоушицького району. Закінчив Вербовецьку школу. Потім у Михайлівському вищому професійному училищі отримав спеціальність механізатора. Служив у складі 59-ї ОМПБр. Про це на сторінці пабліку "Остання шана" у Фейсбуці написала волонтерка Тетяна Барвінська.

«Присутні навколішках, живим коридором зустрічали похоронну процесію та приєднувалися до неї, проводжаючи солдата в останню дорогу», – пишуть на сайті Новоушицької РДА.

 

Як повідомили на сайті Новоушицької районної державної адміністрації, Ілля став уже п'ятим героєм з Новоушицького району, який загинув при виконання обов'язків у зоні антитерористичної операції.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

  Так  Ні, дякую