ye-logo.v1.2
22 Липня, 2019

Головний поліцейський Хмельниччини представив нового заступника

Катерина ДЯДЮК Суспільство 3325
Заступником став полковник Володимир Голубош (на фото – ліворуч)
Заступником став полковник Володимир Голубош (на фото – ліворуч). Фото: hm.npu.gov.ua

Ним став керівник кримінальної поліції України.

Сьогодні, 8 листопада, начальник ГУНП в Хмельницькій області Василь Віконський представив свого нового заступника. Ним став полковник Володимира Голубош, який працює в органах внутрішніх справ з 1995 року.

У поліції також зазначили, що до цього призначення Володмир Валентинович працював начальником відділу Департаменту карного розшуку Нацполіції України.

Та варто зазначити, що декларацію за 2016 рік поліцейський заповнював ще будучи на посаді начальника Дубенського відділу поліції ГУНП у Рівненській області.

У ній правоохоронець вказав вісім об’єктів нерухомості. У Рівному – гараж і квартиру у спільній власності з дружиною (66,5 м2). Дачний будинок (75м2) і три земельні ділянки загальною площею 32’000 м2 у с.Пашуки Гощанського району Рівненської області. А також недобудований житловий будинок (160 м2) і земельну ділянку (1’394 м2) у с. Біла Криниця Рівненського району.

Його дружина, Катерина Голубош, спільно з донькою має ще квартиру у Черкасах (61 м2 ). І на ній зареєстрований ще легковий автомобіль «TOYOTA COROLLA» 2005 року випуску.

На посаді Начальника Дубенського відділу поліції ГУНП в Рівненській області Володимир Голубош отримав 141’163 гривень заробіткої плати і ще 6’044 гривень – від здачі майна в оренду (є власником ТОВ «Дденс Агро»). А грошові активи поліцейського на той момент становили 50 тисяч гривень готівкою. Доходи ж дружини за 2016 рік склала лише пенсія у 40’798 гривень.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

Останні фото та відео

  Так  Ні, дякую