ye-logo.v1.2
21 Жовтня, 2019

У Кам’янці опале листя збирає машина-пилосос за 84 тисячі гривень

Надія СВІНЦІЦЬКА Суспільство 1749
На чудо-техніку з міської казни було витрачено 84 тисячі гривень
На чудо-техніку з міської казни було витрачено 84 тисячі гривень. Фото: з Фейсбуку Михайла Сімашкевича

В мерії зізнаються, що такий агрегат заощаджує бюджетні кошти.

На днях у Кам’янці-Подільському з’явилася чудо машина, яка схожа на пилосос. Головне її призначення – збирати, подрібнювати та ущільнювати листя.

«Щоосені у Кам’янці опадає 3,5 тисячі кубометрів листя або 700 тракторних прицепів. Зазвичай, його збирали двірники. Але часи міняються і ручна праця замінюється машинами. Саме тому, ми придбали для комунальників машину-пилосос», - каже заступник міського голови з комунальних питань Сергій Бабій.

Про економію, завдяки цій техніці, написав на своїй сторінці у Фейсбук міський голова Михайло Сімашкевич: «Пилосос збирає листя, подрібнює і ущільнено складує в кузов автомобіля. При цьому економимо за рахунок його транспортування на полігон. Оскільки порівняно зі звичайним складуванням, в кузов цієї техніки поміщається більша кількість опалого листя».

На чудо-техніку з міської казни було витрачено 84 тисячі гривень. У мерії зізнаються, що тестування техніки пройшло на ура. Сергій Віталійович каже, що найближчим часом в місці з’явиться ще один такий агрегат.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую