ye-logo.v1.2
21 Березня, 2019

«Різдвяний ярмарок» у Хмельницькому запрацює уже з наступного тижня

Наталя ГАРМАТЮК Суспільство 2156

Підписатися на канал "Є" в Youtube

Офіційне відкриття відбудеться 19 грудня.

У Хмельницькому «Різдвяний ярмарок» перенесли на площу біля кінотеатру ім. Т.Шевченка. Як повідомив заступник міського голови Володимир Гончарук, торговельна частина ярмарку розпочнеться із 5 грудня, але святкове запалення ілюмінацій відбудеться уже 19 грудня.

«Ми вирішили святкувати у новому форматі. Під поняттям «Різдвяний ярмарок» ми маємо на увазі не просто саму торгівлю, а так, як роблять у більшості європейських країн, з поєднанням багатьох тематичних речей. Ще минулого року вирішили ярмарок провести на майданчику біля кінотеатру Т. Шевченка. Там буде знаходитись головна ялинка міста. Біля неї розташують будиночок Святого Миколая та сцену. Всю площу, яка обмежується вулицею Грушевського та Володимирською облаштують сучасною ілюмінацією. Усе обладнання закуповували через систему ProZorro», - додав ВолодимирГончарук.

У міськраді розповіли як відбуватиметься "Різдвяний ярмарок". Фото: автора

За його словами, ярмарок буде і соціальним. Долучать волонтерські організації та громадськість. На ярмарку збиратимуть кошти на придбання обладнання для дитячої міської лікарні, що призначене для допомоги дітям, які мають вади здоров’я після народження.

Схема розташування елементів на площі перед кінотеатром

«У визначеному місці буде скриня, куди кожен зможе кинути гроші. Ті люди, які мають одяг, солодощі, іграшки, можуть його залишити у кінотеатрі. Там буде спеціально закріплена людина. Містянам, які долучились до соціального марафону, роздаватимуть бейджі з символікою ярмарку», - розповів Володимир Володимирович.

Як повідомила начальник управляння торгівлі Хмельницької міськради Руслана Сідлецька, уже є заявки від понад 40 підприємців, які здійснюватимуть торгівлю. Ще кілька місць вільні, тому запрошують долучатися. 

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

Останні фото та відео