ye-logo.v1.2
30 Жовтня, 2020

На правах реклами У фонді народного депутата Сергія Лабазюка завершили традиційну акцію до Дня інваліда

Суспільство 1887
У Хмельницькому такі продуктові набори отримали члени фонду інвалідів «Доброта».
У Хмельницькому такі продуктові набори отримали члени фонду інвалідів «Доброта».. Фото: з прес-служби народного депутата

Ці люди розбудовували країну, розвивали промисловість, ліквідовували наслідки Чорнобильської катастрофи, виконували інтернаціональний обов’язок, але після всього зробленого держава про них просто забула.

Люди, з якими сталася біда, залишилися обабіч дороги повноцінного життя. Вони вже не сподіваються на державу. Натомість про них піклуються небайдужі. Вже декілька років поспіль цією підтримкою та надійною опорою для людей з обмеженими фізичними вадами є народний депутат України Сергій Лабазюк та його благодійний фонд «Ми поруч»

Напередодні Міжнародного дня інваліда працівники фонду навідалися до людей з обмеженими фізичними можливостями Хмельницького та Волочиського району. Кожному з них благодійники вручили продуктові набори.

Усього цього дня було роздано їх понад 800.

«Подібну роботу фонд веде постійно. Ми щодня допомагаємо тим, хто цього потребує. Ось і цього року ми навідалися до різних фондів, які опікуються людьми із вадами здоров’я. Цим організаціям хочеться подякувати усім організаціям, які допомагають вирішувати інвалідам їхні буденні проблеми», – зазначають у фонді

У Хмельницькому такі продуктові набори отримали члени фонду інвалідів «Доброта».

«Сергій Петрович Лабазюк та його фонд постійно підтримує нас у будні та у свята. Членам нашого фонду, вже декілька років поспіль надають продуктові набори до різних пам’ятних дат», - зазначила голова фонду «Доброта» Лідія Прокопчук

Помічники Сергія Лабазюка у Хмельницькому районі навідалися до сімей де виховують дітей з обмеженими можливостями.

«Такі сім’ї в першу чергу потребують підтримки та допомоги. Ми з такими родинами постійно тримаємо діалог. Ось і напередодні 3 грудня навідалися до них, аби ще раз засвідчити свою повагу», - сказав помічник нардепа Леонід Гуцалюк.

Традиційно працівники благодійного фонду не оминуть своєю увагою і Волочиський район. Там відвідали Центр надання соціальних послуг. Такі ж пакунки біли роздані і для членів районної спілки людей з обмеженими можливостями.


 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую