ye-logo.v1.2
23 Березня, 2019

У Шепетівському районі відкрили музей пам’яті Героям

Катерина ДЯДЮК Суспільство 832
«Музей вчителя і учня» відкрили у школі
«Музей вчителя і учня» відкрили у школі. Фото: adm-km.gov.ua

Його облаштували у Городнявській загальноосвітній школі.

Учора, 4 грудня, в Городнявській ЗОШ І-ІІІ ст. Шепетівського району відкрили музей пам’яті, присвячений вчителю та учню, які загинули за Україну: Герою України Миколі Дзявульському  і нагородженому посмертно орденом «За мужність» III ступеня Сергію Гаврилюку.

У Шепетівській РДА повідомили, що саме у Городнявській середній школі у 1985 році розпочав свою викладацьку діяльність Микола Дзявульський.

«Тут він створив експозицію мінералів, які здобував в геологічних експедиціях. В дітях вбачав майбутнє України, тому так важливо йому було патріотичне виховання молоді. Був туристом, вмів показати учням красоти Батьківщини, водив стежками бойової слави воїнів УПА, історичними місцями доби козацтва», – йдеться у повідомленні.

На відкритті музею була й Оксана Саліванчук, дочка Героя Небесної Сотні.

«Такі приємні спогади дитинства, коли мені щастило бути присутньою на його уроках, брати участь у туристичних походах, слухати його цікаві і такі змістовні розповіді! Він вмів зацікавити і розкрити таланти навіть найнепокірнішому шибенику. Вічна пам‘ять і низький уклін, тобі, мій найкращий в світі Тато!..», – поділилася дочка Миколи Дзявульського.

Пам’ять Героїв вшанували хвилиною мовчання, а потім поклали квіти до меморіальних дошок, встановлених на їх честь. Фото: ye.ua, adm-km.gov.ua

Довідка:

Микола Дзявульський (56 р.) – громадський активіст, вчитель географії та біології, помічник-консультант народного депутата України Ігоря Сабія. Очолював громадську організацію «Шепетівська спілка підприємців». Неодноразово брав активну учать в організаціях мітингів на підтримку євроінтеграції. Загинув у Києві на вулиці Інститутській від пострілу снайпера 20 лютого.

Гаврилюк Сергій народився в селі Червоний Цвіт Шепетівського району Хмельницької області. Служив у військовій частині А-0409 у місті Новоград-Волинському. Пропав безвісти в зоні антитерористичної операції на території східної України. Був одружений.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

Останні фото та відео

Все для саду та городу