ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухате радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

День збройних сил України - чиє свято і кого вітати? (ВІДЕООПИТУВАННЯ)

Суспільство 5569

Сьогодні, 6 грудня в Україні відзначають професійне свято усі війська нашої країни.

У багатьох країнах світу святкують День армії, який прийнято вважати «чоловічим» днем.  В Україні сильну половину людства вітають і 14 жовтня і 6 грудня, а хтось і досі, за звичкою - 23 лютого. Однак, офіційні дні українських чоловіків 14 жовтня – День захисника та 6 грудня – День збройних сил України.

«Абсурдно святкувати 23 лютого – день країни-агресора та її окупаційних військ», – заявив Президент.

Отож, сьогодні, 6 грудня привітання приймають усі війська нашої країни: сухопутні, повітряні та військово-морські. Зазвичай у День збройних сил України проходить чимало урочистих заходів. За традицією, у цей день покладають квіти до могили Невідомого солдата.

Вчора, 5 грудня, напередодні Дня Збройних сил України та 26-ї річниці їх створення урочисті збори відбулись у Хмельницькій обласній філармонії, де зібралися ветерани Збройних сил, солдати, сержанти, прапорщики і офіцери хмельницького гарнізону. Кращих військовослужбовців було відзначено грамотами та цінними подарунками.

Сьогодні, 6 грудня з нагоди урочистості у Хмельницькій міські раді о 15:00 міський голова привітає військових з професійним святом. Також в цей день о 14:00 в обласному центрі відбудеться військово-патріотичний фестиваль «За честь! За славу! За народ!» Місце проведення свята: палац творчості дітей та юнацтва, вул. Свободи, 2/1.

Ми запитали хмельничан чи вважають вони сьогоднішній день за свято та чи вітатимуть вони чоловіків з нагоди урочистості. Більшість респондентів все-таки відзначатимуть День збройних сил України, хоча хмельничани старшого покоління  "чоловічим" денем вважають 23 лютого. Що ж відповідали жителі міста дивіться у сюжеті:

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Гаражі: продаж/оренда

  Так  Ні, дякую