ye-logo.v1.2
21 Серпня, 2019

Бухгалтера школи, яка підробляла платіжні документи, засудили до 3 років обмеження волі

Наталя ГАРМАТЮК Суспільство 899
Жінка зловживала службовим становищем
Жінка зловживала службовим становищем . Фото: thestatesman.com

Жінка щомісяця збільшувала собі зарплату за рахунок зменшення зарплати інших працівників.

У суді доведено вину бухгалтера однієї з місцевих шкіл, яка неправомірно заволоділа бюджетними коштами. Як повідомляють у прокуратурі області, жінка привласнила близько 22 тисяч гривень, призначених для виплати заробітної плати працівникам школи.

«Бухгалтер відповідала за нарахування та виплату заробітної плати працівникам навчального закладу. Жінка підробляла розрахунково-платіжні відомості. При цьому, свій заробіток посадовець щомісяця збільшувала за рахунок зменшення зарплати інших працівників. Таким чином жінка заволоділа близько 22 тисяч гривень, призначених для виплати заробітної плати працівникам школи», - зазначають у прокуратурі.

За вчинення злочинів жінку засудили до покарання у виді 3 років обмеження волі з позбавленням права обіймати посади, пов’язані з виконанням організаційно-розпорядчих та адміністративно-господарських обов’язків, строком на 3 роки. Під час судового розгляду справи засуджена визнала позовні вимоги про стягнення шкоди, завданої злочином, та відшкодувала її у повному обсязі.


 

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

  Так  Ні, дякую