ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухате радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Хмельничанам розкажуть про найпростіші способи споживати менше енергії в квартирі чи будинку

Суспільство 1937
Степан Кушнір розкаже про енергоефективність
Степан Кушнір розкаже про енергоефективність. Фото: з архіву

Лекцію проведе Степан Кушнір.

У вівторок, 12 грудня, хмельничан запрошують на презентацію та обговорення фільму «Енергоефективне місто» зі Степаном Кушніром. Керівник ГО «Хмельницький молодіжний клуб розвитку» також розкаже про лайфхаки, які допоможуть споживати менше енергії в квартирі або будинку.  Поговорять і на тему зміни клімату.

«Яким має бути місто, яке раціонально використовує енергію? Чому енергоефективність – це не лише про економію грошей? Як з вищеописаним пов’язати зміну клімату? Простими словами про найважливіше з цієї теми порозмовляємо зі Степаном Кушніром на презентації фільму «Енергоефективне місто». Координатор міжнародного проекту «Енергоефективність: створення коаліцій на місцях» у Хмельницькому розповість про лайфхаки з енергозбереження та представить документальний фільм, який ілюструє як рухається Хмельницький на шляху до енергонезалежності», - зазначають організатори.

Отож, про енергоефективність говоритимуть 12 грудня у книгарні «Є». Адреса: вулиця Проскурівська 56. Початок – о 18.00 годині. Вхід – безкоштовно. Прямий ефір із презентації можна буде переглянути на сторінці сайту «Є» у Фейсбуці.


 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую