ye-logo.v1.2
9 Квітня, 2020

«Хмельницькгаз» програв суд Антимонопольному комітету

Суспільство 1886
АМКУ оштрафував Хмельницькгаз на 68 тисяч гривень
АМКУ оштрафував Хмельницькгаз на 68 тисяч гривень. Фото: з архіву

Газовиків звинуватили в зловживанні монопольним становищем.

Починаючи з 2016 року до обласного відділення Антимонопольного комітету України надходили звернення хмельничан, в яких вони скаржилися на ПАТ «Хмельницькгаз». А саме – на відмову у встановленні газових лічильників роторного типу окремих виробників, зокрема, ДП «Новатор» та ПАТ «Ямпільський приладобудівний завод».

У травні цього року антимонопольники оштрафували «Хмельницькгаз» за зловживання монопольним (домінуючим) становищем на 68 тисяч гривень. Також відділення зобов’язало ПАТ «Хмельницькгаз» забезпечити споживачам можливість встановлювати будь-який газовий лічильник, що може використовуватися в залежності від наявного газоспоживаючого обладнання та який внесений до Державного реєстру засобів вимірювальної техніки. І… газовики пішли до суду.

За повідомленням прес-служби обласного відділення АМКУ, ПАТ «Хмельницькгаз» звернулось до Господарського суду Хмельницької області з позовом, у якому було відмовлено. А вчора, 11 грудня, Рівненський апеляційний господарський суд визнав законними дії АМКУ та залишив рішення в силі.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Віддалена робота

  Так  Ні, дякую