ye-logo.v1.2
21 Травня, 2019

На Хмельниччині зважуватимуть вантажівки по-європейськи

Надія СВІНЦІЦЬКА Суспільство 763
Хмельниччина друга в Україні область, що отримала такі пересувні комплекси
Хмельниччина друга в Україні область, що отримала такі пересувні комплекси. Фото: new.km.ukravtodor.gov.ua

Хмельниччина друга в Україні область, що отримала такі пересувні вагові комплекси.

 Три пересувні комплекси габаритно-вагового контролю європейського зразка отримала Хмельниччина для зважування великовагових транспортних засобів.

В Управлінні Укртрансбезпеки у Хмельницькій області повідомили, що ці комплекси із спецобладнанням курсуватимуть дорогами області та здійснюватимуть контроль за рухом перевантажених автівок.

«Має існувати дієвий контроль за рухом надмірно навантажених транспортних засобів. Для цього і потрібні пересувні габаритно-вагові комплекси, щоб не було так, що ми однією рукою будуємо, а іншою руйнуємо», - зауважив заступник Міністра інфраструктури Юрій Лавренюк на урочистому врученні комплексів.

За словами очільника управління Укртрансбезпеки в Хмельницькій області Віталія Дзюби - Хмельниччина друга в Україні область, що отримала такі пересувні комплекси. Вартість одного такого спецавто - один мільйон гривень.

«В цим автомобілях є спеціальні пересувні плити, які розкладаються на дорозі та зважують вантажівки. Також спецавтівки обладнані усіма необхідними вимірювальними пристроями. Наявність вагових комплексів допоможе контролювати транспортні засоби, які через надмірність ваги, псують дорожнє покриття», - розповів заступник начальника відділу державного контролю Управління Укртрансбезпеки у Хмельницькій області Сергій Панчук.

Ці комплекси із спецобладнанням курсуватимуть дорогами області та здійснюватимуть контроль за рухом перевантажених автівок.

В цим автомобілях є спеціальні пересувні плити, які розкладаються на дорозі та зважують вантажівки.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

Останні фото та відео