ye-logo.v1.2
12 Липня, 2020

«Щедрику-Ведрику» знову запрошує на концерт та дарує подарунки

Суспільство 2087
Дійство захопило і дітей, і дорослих.
Дійство захопило і дітей, і дорослих.. Фото: Валерія ТЕЛЕХОВСЬКОГО

І гарний настрій кільком сотням дітей з усієї Хмельниччини

Поспішаючи за куліси, учасники гурту «Співочі чорнобривці» із Орининської школи-інтернату Кам’янець-Подільського району розповіли, що виступають на усіх заходах благодійного фонду «Щедрику-Ведрику», а на конкурсах навіть перемагали. Учні із 7 шкіл-інтернатів області та з 8 шкіл Хмельницького весело снували у міському будинку культури перед початком свята. Одні готувалися до виступу, інші поспішали до зали. А ті, хто вже встиг отримати подаруночки – цукерки, мандаринки, сік, невеличку м’яку іграшку, обговорювали смак усього, що знайшли у пакетах.
«Ми вже вісім років поспіль проводимо для дітей таке урочисте дійство з подарунками, гостями, – розповідає президент фонду Валентина Блюхер. – І запрошуємо не лише дітей з інтернатів, але й тих, у кого є родина. Адже всі вони, в першу чергу, просто діти!»
У повному залі важко було відрізнити, хто із дітей зі звичайної школи, а хто із інтернату — вони всі раділи, аплодували, сміялися однаково. Та й про те, хто подаровані цукерки з’їв швидше, також можна посперечатися. Наприкінці свята на дітей чекав водоспад із повітряних кульок. І впіймати кульку сподівався кожен.
 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення

Потрібні послуги

  Так  Ні, дякую