ye-logo.v1.2
22 Жовтня, 2020

Від держслужбовця до командира: Як одна поїздка на схід змінила все життя

Суспільство 1879
За освітою Сергій юрист, до війни встиг попрацювати і на державній службі, і в охороні.
За освітою Сергій юрист, до війни встиг попрацювати і на державній службі, і в охороні. . Фото: Мобільної прес-групи ОТУ «Луганськ»

Хмельничанин Сергій (прізвища не вказує) після поїздки волонтером на схід пішов у добробат.

Сергій родом з Хмельниччини. Він командир гранатометного відділення штурмового підрозділу, і вже воїн з чималим досвідом, повідомляє мобільна прес-група ОТУ «Луганськ» на своїй сторінці у Фейсбук. А ще він має добру підготовку та практичні навички з тактичної медицини.

На війну Сергій потрапив випадково. У червні 14-го він відгукнувся на прохання товариша допомогти волонтерам доставити вантаж на передову. І ця поїздка кардинально змінила все його подальше життя…

Рухаючись по ґрунтовці вздовж посадки та поля з соняшника, транспорт волонтерів разом з військовими потрапив під обстріл. І саме тоді, вперше в своєму житті, Сергій побачив поранених та загиблих людей... У той страшний та незабутній для нього день, він як міг, маючи лише мізерні шкільні навички надання першої медичної допомоги, допомагав рятувати поранених військових.

А далі був добробат. Там Сергій разом із вчорашніми IT-шниками, підприємцями, викладачами та відставними офіцерами з досвідом бойових дій захищав Україну.

Воював у районі Савур-Могили, Авдіївки, Пісків та ДАПу.

Згодом Сергій став інструктором та почав передавати свій досвід молодшим товаришам. Пройшов змістовний та насичений курс із тактичної медицини. Ці знання неодноразово допомагали йому під час надання медичної допомоги пораненим воїнам.

З червня 2016 року, Сергій проходить службу в окремому штурмовому підрозділі Збройних Сил України, відомому як «Айдар». Він не любить пригадувати події 2014-го. Адже тоді загинули багато його друзів, близьких по духу людей та однодумців. За освітою Сергій юрист, до війни встиг попрацювати і на державній службі, і в охороні. Наразі він там, де повинен бути кожен, хто вважає себе патріотом та захисником України.

 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую