ye-logo.v1.2
23 Жовтня, 2020

Рубати дрова та не бешкетувати: що потрібно робити аби отримати подарунок від Діда Мороза

Суспільство 1122
Героскутер та екшн-камера: що просять хмельницькі дітлахи в Діда Мороза
Героскутер та екшн-камера: що просять хмельницькі дітлахи в Діда Мороза. Фото: pedpresa.ua

Напередодні Нового року ми запитали малечу, що потрібно робити, аби отримати подарунок від Діда Мороза та що діти мріють побачити під ялинкою.

До одного із найулюбленіших зимових свят дітей - Нового року, залишився один день. Ми вирішили дізнатися, як хмельницькі діти готуються до свята, чи поводили себе чемно та який подарунок мріють знайти під ялинкою.

Побажання у дітей різні, але, переважно, очолюють список дитячих побажань різноманітні гаджети. Серед них: героскутер, квадрокоптер, калейдоскоп, мобільний телефон, ноутбук, екш-камера, блютуз колонка, навушники та багато іншого.

Проте, електронні гаджети не здатні замінити дітям машинок та ляльок. Хлопчики та дівчатка, як і раніше, мріють отримати в подарунок іграшки. Інколи малеча просить конструктор, пазли, сукню, книжку, сумочку, цукерки, гроші, велосипед та часом замовляють конкретні моделі автомобілів, чи героїв мультфільмів.

На запитання, що потрібно робити, аби отримати подарунок від Діда Мороза, майже всі  дітки відповідали однаково. Малеча вважає, щоб отримати заповітні презенти потрібно слухатись батьків, бути добрими, робити хороші вчинки та гарно вчитися. Деякі діти кажуть, що потрібно мити посуд, прибирати в будинку та навіть, рубати дрова і носити воду.

Що найбільше хочуть отримати на Новий рік хмельницькі дітлахи пропонуємо переглянути на відео:

Підписатися на канал "Є" в Youtube

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую