ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухате радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Увага чиновники та громадські активісти, в Україні почався черговий етап електронного декларування

Суспільство 1875
Не забудьте задекларувати свої доходи
Не забудьте задекларувати свої доходи. Фото: автора

З 1 січня по 1 квітня триватиме черговий етап подання електронних декларацій за 2017 рік особами, уповноваженими на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, інформує Нацагентство з питань запобігання корупції.

Електронні декларації про доходи до 1 квітня, окрім Президент, Прем’єр-міністра, членів уряду, глави Служби безпеки, генпрокурора, голови Нацбанку, депутатів, мають подати інші керівники органів влади керівники і члени органів управління громадських організацій, які працюють у сфері запобігання корупції.

Електронне декларування запрацювало в Україні з 2016 року. Воно покликане спростити подання публічними службовцями декларацій майнового стану, доступ до них та їх перевірку.

Сайт НАЗК подає детальну інструкцію, що необхідно зробити декларанту: перевірити адресу електронної поштової скриньки, яка вказана у персональному кабінеті Єдиного державного реєстру, перевірити термін дії та працездатність Вашого електронного цифрового підпису і так далі.

Нагадаємо, у 2017 році на Хмельниччині 16 мільйонерів задекларували свої доходи. А за невчасне подання декларації суд присудив депутату Хмельницької міської ради Олександру Скочелясу, заплатити штраф у розмірі... 850 гривень
 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую