ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

У Хмельницькому «ловили» пішоходів, які перебігали дорогу на червоне світло

Суспільство 3854
Патрульні поліцейські провели рейд, щоб попередити недобросовісних пішоходів.
Патрульні поліцейські провели рейд, щоб попередити недобросовісних пішоходів.. Фото: автора

Патрульні поліцейські провели рейд, щоб попередити недобросовісних пішоходів.

Сьогодні, 10 січня, у Хмельницькому провели акцію «Червоний – це заборона руху». Мета такого заходу - профілактика порушень правил дорожнього руху. Патрульні Хмельницького та активісти "ловили" містян, які ігнорують заборонений сигнал світлофора.

Проте, деякі хмельничани, дивлячись на патрульних, всерівно перебігали дорогу на "червоний". Поліцейські кажуть, що більшість хмельничан свідомо не дотримуються правил дорожнього руху і ризикують не тільки своїм життя, але й здорв’ям інших учасників дорожнього руху.

"Ми разом з ГО « ХАЛК» та Соціальна ініціатива УГКЦ "Хтось не зробить" провели акцію. Пояснювали людям, що не варто переходити дорогу на заборонений сигнал світлофора, адже це їх безпека, оточуючих, а також інших учасників дорожнього руху", - розповідає інспектор патрульної поліції Анна Стрембіцька.

 

Попри присутність патрульних та преси хмельничани порушували правила дорожнього руху.

За її словами, згідно з частиною 1 статті 127 перехід пішоходами на заборонений сигнал світлофора карається штрафом у розмірі 51 гривні. Інспектор каже, кому виписувати постанову, а кому ні, вирішували по ситуації. Якщо людина почала переходити дорогу на зелений, а потім загорівся червоний, то поліцейські обходилися попередженням. Якщо ж людина грубо порушила правила і свідомо переходила дорогу на червоний сигнал світлофора, то патрульні виписували постанову.

Пішоходи переходять дорогу на заборонений сигнал світлофора.

Ловили правопорушників у місцях, де найчастіше фіксують порушення. Поліцейські кажуть, таких місць у Хмельницькому є декілька: вулиця Кам’янецька (поблизу підземного переходу), проспект Миру (район «Темп»), вулиця Шевченка (район міської лікарні), вулиця Свободи (поблизу ЦУМу),  вулиця Соборна (поблизу “Дитячого світу”).

Порушники, яких затримували патрульні, пояснюють, перебігають дорогу на заборонений сигнал світлофора, бо поспішають. Інші обіцяють більше так робити не будуть і розуміють, що це може їм дорого коштувати. Деякі кажуть, почали рух, бо водій зупинився, або ж не бачили ніяких перешкод. Проте, всі запевняють - наступного разу порушувати не будуть. Не всім "упійманим" пішоходам пощастило. Деяким виписали постанову.

Правопорушників не лише інформували, а й штрафували.

Як ловили правопорушників у хмельницькому пропонуємо переглянути на відео: 

Нагадаємо, нещодавно патрульні проводили флешмоб, аби нагадати хмельничанам, що порушувати правила дорожнього руху небезпечно для життя.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую