ye-logo.v1.2
25 Квітня, 2019

У Хмельницькому помер член спілки журналістів України

Олександр НІКІТІН Суспільство 1880 1
Сергію Албулу 7 жовтня 2017 року виповнилося 84 роки
Сергію Албулу 7 жовтня 2017 року виповнилося 84 роки. Фото: НСЖУ

Прощання з Сергієм Албулом відбудеться 21 січня.

На 85 році життя зупинилося серце Сергія Албула, члена Національної спілки журналістів України, який був нагороджений орденами «За заслуги» ІІІ ступеня та Богдана Хмельницького ІІІ ступеня.

Сергій Миколайович є автором кількох документальних і публіцистичних книг, зокрема – «Поїзд вирушає на схід» і «Жертви тоталітаризму». Його сім’я була репресована і вислана на довічне проживання в Алтайський край, а батько відбував термін ув’язнення в Мордовських таборах. Сергій Албул також 8 років провів у так званому спец засланні і був звільнений тільки в 1957 році.

У жовтні 57-го, після 8 років спецзаслання, Сергій зі стареньким батьком повернувся до Молдавії, де він народився. «Але вже без матері. Померти на рідній землі їй не судилося, поховали на невеличкому кладовищі біля тайги. Залишилася лежати на чужій землі», - писала в 2011 році газета «День» в матеріалі про життєву долю Сергія Албула.

Закінчивши географічний факультет Одеського національного університету імені Іллі Мечникова, в 1963 році Сергій Миколайович переїхав жити та працювати до Хмельницького. Працював референтом обласного товариства «Знання», власкором журналу «Механізація сільського господарства» в Хмельницькій області, газетах «Молодь України», «Вільне слово», «Вільна думка», заступником редактора «Подільський будівельник», редагував газету «Рух». Із 1991 року був членом НСЖУ, а з 1998 по 2009 роки очолював Хмельницьке обласне товариство політв’язнів та репресованих.

Завтра, 21 січня, Сергія Албула проведуть в останню путь. Віддати шану Сергію Миколайовичу можна буде в приміщенні Хмельницької міської ритуальної служби, що на вулиці Толстого, 5/1, починаючи з 12.00.

Редакція сайту «Є», Хмельницька міська організація Національної спілки журналістів України висловлює свої співчуття рідним та близьким Сергія Албула.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

Останні фото та відео

Актуальна рубрика: Все для свята