ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухате радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Демографічна ситуація на Хмельниччині: спад триває

Суспільство 2154
В області, за статистикою, на кінець року проживало менше 1,3 млн осіб
В області, за статистикою, на кінець року проживало менше 1,3 млн осіб. Фото: vedomosti-ua.com

Жителів області стало на 10 тисяч менше.

Чисельність наявного населення в області на 1 грудня 2017 року становила 1275,3 тисячі осіб. Про це повідомляє прес-служба Головного управління статистики у Хмельницькій області та інформує, що внаслідок демографічних процесів, які відбулися впродовж січня–листопада 2017 року, чисельність наявного населення скоротилась на 9934 особи.

«Основним фактором зменшення чисельності населення було його природне скорочення (7242 особи), як результат перевищення кількості померлих над кількістю живонароджених: на 100 померлих – 60 живонароджених», - повідомили у відомстві.

Також додали, що протягом січня-листопада 2017 року на Хмельниччині народилось 10659 немовлят, зареєстровано 17901 померлого.

Серед причин смерті населення області перше місце посідали хвороби системи кровообігу (60,7%), друге – новоутворення (13,0%), третє – зовнішні причини смерті (5,2%).

Читайте також: Інфляція на Хмельниччині за рік – оприлюдненні дані.

 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Гаражі: продаж/оренда

  Так  Ні, дякую