ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухате радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

У Хмельницькому Аваков вручив ключі від квартир 39 родинам рятувальників

Суспільство 3994
Аваков вручив сертифікати на житло та відзнаки рятувальникам
Аваков вручив сертифікати на житло та відзнаки рятувальникам. Фото: автора

Надзвичаникам презентували нову техніку.

Сьогодні, 26 січня, 39 родин працівників Головного управління ДСНС в області отримали нове службове житло у багатоквартирних будинках в Раковому та на Озерній. Окрім того, рятувальникам перезентували нову пожежно-рятувальну техніку. Передавати усе це приїхав Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков.

До приїзду Міністра готувались кілька днів. На плацу військової частини МВС України в Раковому вишикували усю нову техніку та спорядження, які передадуть у користування рятувальникам міста та районів. Зібрались там і родини з маленькими дітьми – щасливі власники квартир. На морозі Авакова чекали більше, як півгодини. Потім ще 40 хвилин офіціозу і вручення сертифікатів. Проте не дарма чекали, - за словами Міністра, рятувальників очікує чергове підвищення зарплат.

«Ми починаємо візит у Хмельницьку область із підрозділу рятувальників управління надзвичайних ситуацій не випадково. Підкреслюємо, що цей рік – рік росту надзвичайників. Планомірно піднімаємо зарплату. В цьому році також буде підвищення. На будівництво і забезпечення офіцерів житлом на 2018 рік закладено у держбюджеті 90 мільйонів гривень», - зазначив Арсен Аваков.

Мініст пообіцяв підвищення зарплат для надзвичайників

Загалом рятувальникам Хмельницького запланували вручили 39 сертифікатів на квартири. 17 з них розташовані за адресою вулиця Гарнізонна 17А – це друга черга реконструкції колишньої солдатської їдальні військової частини МВС України. Реконструкція здійснена за рахунок коштів загального та спеціального фондів держбюджету.

 

Родинам рятувальників вручили ключі від квартир

«Решта квартир розташовані у новобудовах на вулицях Лісогринівецькій та Кармелюка і збудовані вони за кошти державно-приватного партнерства. Маємо на черзі у Хмельницькому 174 рятувальники. Але сьогодні 39 відмінусуємо. Загалом по області 394 працівники ГУ ДСНС, які потребують покращення житлових умов», - розповів  речник Головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій у Хмельницькій області Андрій Козак.

Техніку отримали хмельницькі спецпризначенці

Квартири різного планування – 1,2 і 3–кімнатні. Серед цих 39 новоселів є шестеро учасників АТО, три учасника бойових дій і шестеро молодих спеціалістів.

На вручення приходили цілими родинами

Ось так виглядає будинок на Гарнізонній

Спільне фото власників квартир із Міністром

Пожежні автомобілі направлять у райони області

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Гаражі: продаж/оренда

  Так  Ні, дякую