ye-logo.v1.2
26 Лютого, 2020

Хмельничани удосконалили всім відомий спінер, створивши його розумну мультимедійну версію

Суспільство 1714
Щоб почати виробництво смартспінерів, хлопцям порібно зібрати чималу суму. Тож вони сподіваються на підтримку небайдужих
Щоб почати виробництво смартспінерів, хлопцям порібно зібрати чималу суму. Тож вони сподіваються на підтримку небайдужих. Фото: YouTube

SmartSpinner - це електронний мультимедійний спінер з широким спектром можливостей.

Двоє хмельничан Єгор Коваль і Сергій Корсун розробили нову версію популярної іграшки «спінер». Зараз хлопці збирають кошти на запуск виробництва SmartSpinner на краудфандинговій платформі Indiegogo. Всього їм треба зібрати 15 тисяч доларів.

Смартспінер може створювати динамічні зображення, анімації, слайд-шоу. Все, що потрібно для цього – смартфон із Bluetooth. Зображення створюються та передаються SmartSpinner за допомогою спеціально розробленої програми.

Як повідомляють на платформі, окрім перегляду зображень та анімацій, доступні різні режими розваг. Разом із оновленням мобільної програми та програмного забезпечення SmartSpinner, будуть додаватися нові функції. Є також інформаційні режими (переглядати текстові повідомлення з соціальних мереж та інших програм вашого смартфона). 

"Система SmartSpinner включає в себе внутрішній електронний годинник. Фон для нього може бути завантажений на свій смак. Також спінер має функцію факела з різними рівнями освітлення. Ця функція буде корисна вам вночі або коли світло вимкнеться", - написано в описі проекту.

Передзамовлення смартспінера можна зробити вже. Також кожен охочий може підтримати компанію, надавши пожертву.

Підписатися на канал "Є" в Youtube

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую