ye-logo.v1.2

Вікімарафон 2018: про що писали хмельничани для вільної енциклопедії

Суспільство 1996
Хмельничани вирішили підготувати статті про хмельницьких особистостей
Хмельничани вирішили підготувати статті про хмельницьких особистостей. Фото: автора

У марафоні цього року взяли участь 12 хмельничан.

30 січня 14 років тому з’явилася перша українська стаття у Вікіпедії. Сьогодні ж на честь її чергової річниці Хмельницький долучився до Вікімарафону-2018. Протягом чотирьох годин учасники заходу працювали над написанням статей в обласній науковій бібліотеці.

Розпочався марафон з вебінару, який провів досвідчений вікіпедист Юрій Булка. Нейтрально, без плагіату, з використанням авторитетних джерел – так писали хмельничани для української Вікіпедії.

«Сьогодні статті, які ми підготували і завантажили до Вікіпедії, були присвячені особистостям нашого краю. Це видатні діячі Хмельниччини, про яких варто знати людям більше, - розповіла заступник директора обласної бібліотеки і координатор Вікімарафону-2018 у Хмельницькому Олена Баворовська. - До марафону долучилися 12 хмельничан. Багато з них працівників бібліотеки, але є люди, які спеціально прийшли сюди, щоб навчитися писати для вільної енциклопедії».

Вікіпедія поповнилася статтями про визначних діячів Хмельниччини

Серед відвідувачів заходу Андрій Ковбасюк, він обрав для статті біографію місцевого історика Євгена Назаренка. Тепер про хмельницького діяча кожен зможе дізнатися більше.

«Я вперше на Вікімарафоні. Співпрацюю з бібліотекою, тому почув про цей захід. Вирішив прийти, адже це може бути цікаво, - говорить хмельничанин. - Тепер я вмію писати, завантажувати і редагувати статті для Вікіпедії. Сьогодні я самостійно підготував статтю про хмельницького краєзнавця Євгена Назеренка. Після цього про його постать зможуть дізнатися більше людей».

Хмельничанин Андрій підготував статтю про місцевого краєзнавця

Юрій Булка провів вебінар по редагуванню статтей і Вікіпедії

Всього 12 осіб пришло на цьогоріний Вікімарафон у Хмельницькому

Працівники бібліотеки домомагали у редагуванні статей

 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую