ye-logo.v1.2
9 Квітня, 2020

Нетверезі за кермом: у Хмельницькому суді відзвітували, скільки штрафів мають сплатити водії

Суспільство 1137
Минулого року в Хмельницькому притягнули до відповідальності понад 900 водіїв, які керували авто в стані сп'яніння
Минулого року в Хмельницькому притягнули до відповідальності понад 900 водіїв, які керували авто в стані сп'яніння. Фото: zz.te.ua

За минулий рік притягнули до відповідальності понад 900 осіб.

Протягом 2017 року до Хмельницького міськрайонного суду надійшло 1 432 справи про притягнення до відповідальності осіб за статтею 130 КУпАП - керування транспортними засобами або суднами особами, які перебувають у стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп'яніння або під впливом лікарських препаратів, що знижують їх увагу та швидкість реакції. Такі дані повідомила Алла Плінська, прес-секретар суду.

«Із них 74 справи повернуто поліції для належного оформлення, - уточнила пані Алла. - 907 осіб було притягнуто до адміністративної відповідальності та накладено адміністративне стягнення у вигляді штрафу, щодо двох осіб було застосовано стягнення у вигляді оплатного вилучення транспортного засобу». Ще відносно 66 осіб провадження закрили через відсутність події і складу адміністративного правопорушення.

«Як наслідок, сукупний розмір штрафу, що накладений суддями Хмельницького міськрайонного суду на осіб, яких визнано винними у скоєнні правопорушення, передбаченого ст. 130 КУпАП протягом 2017 року складає 10 мільйонів 224,8 тисячі гривень. І лише 2 мільйони 499 тисяч гривень з них були сплачені правопорушниками добровільно», - додають у суді.

Нагадаємо, сьогодні, 1 лютого, Хмельницький міськрайонний суд розгляне справу секретаря Хмельницької міської ради Михайла Кривака. Кілька тижнів тому його зупинили за підозрою в керуванні автомобілем у стані алкогольного сп’яніння.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Віддалена робота

  Так  Ні, дякую