ye-logo.v1.2

Патрульні розповіли, чому в Хмельницькому трапляються ДТП

Суспільство 1869
Фото: sport.korupciya.com

У минулому році зафіксували понад 1900 аварій.

У Хмельницькому в 2017 році сталося понад 1900 ДТП, з яких 339 з потерпілими. Як повідомляють у патрульній поліції міста, найбільше аварій траплялось через зіткнення двох автомобілів або за участю п’яних водіїв.

«Якщо ж аналізувати причини аварій, то 390 зіткнень відбулось з автомобілями, що стоять. Найчастіше такі аварії стаються на стоянках, коли один водій рухається заднім ходом і не помічає інший автомобіль. Зіткнень з перешкодою було зафіксовано понад 180 випадків. Найчастіше це електроопори та огорожі приватних будинків. Основні причини таких зіткнень — недотримання водієм безпечної швидкості руху та неуважність під час керування», - зазначають у патрульній поліції.

Додають, що за рік сталось близько 1100 ДТП через зіткнення двох або більше автомобілів під час руху, з яких 130 випадків з потерпілими. Також задокументовано 1240 випадків керування автомобілем із ознаками алкогольного сп’яніння. Притягнули до відповідальності понад 3000 водіїв за порушення правил проїзду перехресть та проїзд на заборонний сигнал світлофора. Також було зафіксовано понад 1300 випадків не користування ременем пасивної безпеки, що суттєво впливає на травматизм під час ДТП.

«Щоб зменшити кількість ДТП на дорогах Хмельницького більш, ніж на половину потрібно дотримуватись швидкісного режиму, не розмовляти по телефону та їхати тільки на зелений сигнал світлофору. Для зменшення кількості ДТП з травмованими більш, ніж втричі, потрібно користуватись ременем пасивної безпеки, а пішоходам переходити  дорогу тільки в дозволених для цього місцях і на зелений сигнал світлофору», - розповідають у прес-служба патрульних.


 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую