ye-logo.v1.2
23 Жовтня, 2019

Засніжений Хмельницький: комунальники борються з негодою (ФОТО)

Надія СВІНЦІЦЬКА Суспільство 1896
Спецмашини розчищають не лише центральні дороги, а й тротуари
Спецмашини розчищають не лише центральні дороги, а й тротуари. Фото: автора

Обласний центр від снігу чистять 65 двірників і 23 одиниці техніки.

Ще на початку тижня синоптики попереджали про те, що до нас йде активний південний циклон, який принесе з собою сніг та мокрий сніг.

Погіршення погодних умов на Хмельниччині розпочалося вчора, 8 лютого, близько 16:30. Ввечері, патрульні повідомляли, що по місту фіксується велика кількість дорожньо-транспортних пригод. Усе – через ускладненні погодні умови, швидкість, різке гальмування і незрозумілі маневри водіїв.

«В загальному за ніч в Хмельницькому сталось 15 ДТП, з них 9 по європротоколу (дрібні) та 6 по ст.124 КУпАП (без потерпілих)», - повідомив Роман Мартинюк, речник Управління патрульної поліції в Хмельницькій області.

За інформацією диресчерської служби комунального підприємства по будівництву, ремонту та експлуатації доріг, на дороги обласного центру виїхала уся снігоочисна техніка.

«З чотирьох ранку працює три грейдери, шість тракторів з щітками, які чистять тротуари та три великі трактори, які чистять головні магістралі міста. 65 прибиральників з лопатами теж вийшли розчищати сніг. Місця, які вже очищені від снігу, посипають піском 11 спецмашин», - повідомили диспетчери.

Людмила Буряк розчищає сніг ще з п'яти ранку.

На боротьбу з ожеледецею комунальники вивели усю спецтехніку.

За інформацією Служби автомобільних доріг у Хмельницькій області, за ніч випало до 15 сантиметрів снігу.

«Для оперативного подолання наслідків снігопаду було задіяно 150 спецмашини, з яких 49 плужних снігоочищувачів та 52 піскорозкидачі, 11 автогрейдерів, 37 навантажувачів та 400 дорожніх працівників. Покриття доріг на території усієї області оброблялося протиожеледними матеріалами та розчищалося від снігу. Протягом ночі було використано було використано понад 2000 тонн протиожеледної суміші, - повідомили дорожники.

Наразі проїзд забезпечено, дорожнє покриття мокре. Дорожники продовжують працювати у цілодобовому режимі.
Дорожники просять учасників руху бути вкрай уважними та не забувати, що в умовах постійного коливання температури з переходом через нуль, поверхня дороги швидко вкривається льодом. Не перевищуйте швидкості та не виконуйте ризикованих маневрів.

 

Незважаючи на посилену боротьбу з ожележицею, рух дорогами обласного центру ускладнений.

Деякі водії вирішили не ризикувати, і залишили свої не розчищені автівки біля будинків.

Обласний центр від снігу чистять 65 двірників і 23 одиниці техніки.

Не розчищена дорога від снігу часто є причиною заторів. Правоохоронці закликають водіїв: "Керуйте обережно, пам'ятайте про швидкість, дистанцію та будьте обережними".

 

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую