ye-logo.v1.2

Понад півтори сотні випускників отримали дипломи у прикордонній академії

Суспільство 4421
Дипломи про освіту отримали 156 випускників
Дипломи про освіту отримали 156 випускників. Фото: прес-служби НАДПСУ

Вчора, 24 лютого у Національній академії Державної прикордонної служби України ім. Б. Хмельницького відбувся черговий випуск.

Дипломи про вищу та базову вищу освіту отримали слухачі факультету підготовки керівних кадрів, військовослужбовці за контрактом та студенти.

«Сьогодні ми вітаємо із закінченням академії 24 офіцери факультету підготовки керівних кадрів, 80 військовослужбовців, які здобули перший (бакалаврський) рівень вищої освіти та 52 студенти, які навчались за кошти фізичних та юридичних осіб. Усі 156 випускників виконали програми підготовки й успішно склали атестацію», – повідомив ректор академії, генерал-майор Олег Шинкарук.

Нагадаємо, що академія з 2010 року в межах ліцензійного обсягу розпочала підготовку цивільної молоді за кошти фізичних та юридичних осіб за відповідними рівнями вищої освіти та спеціальностями актуальними на ринку праці. За ці роки уже понад 750 випускників розпочали професійну діяльність в установах і організаціях України. В академії кажуть, про випускників та їхній рівень професійної підготовки надходять тільки схвальні відгуки.

Ректор академії, генерал-майор Олег Шинкарук та начальник ІІІ факультету, полковник Валерій Кухар вручали дипломи випускникам. 

«Ви – патріотичні, рішучі, сміливі, відчайдушні та сильні волею. Ви – професійно підготовлені до виконання складних завдань на кордонах нашої держави в умовах неймовірних психологічних і фізичних навантажень. Впевнені, що головною запорукою вашого успіху будуть чесність, непідкупність, професійне ставлення до виконання посадових обов’язків. Служити та працювати за законами з честю і гідністю – це не тільки гасло, а вимога сьогодення», – зазначив під час промови перед випускниками ректор Олег Шинкарук.

Керівний склад академії привітав присутніх з успішною здачею іспитів в випуском.

Враховуючи те, що нинішнім випускникам-прикордонникам випала доля служити у гіркий і трагічний період історії незалежної України, присутні хвилиною мовчання вшанували прикордонників, що поклали своє життя, захищаючи Вітчизну.

Хвилиною мовчання вшанували тих, хто загинув у неоголошеній війні.

Концертн програму забезпечили кращу курсанти академії. 
 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую