ye-logo.v1.2
24 Квітня, 2019

На дворі мороз – а ми до школи, або Чому «карантин» не продовжили

Надія СВІНЦІЦЬКА Суспільство 3343
Цього тижденя синоптики прогнозують, що температура повітря знизиться до -20.
Цього тижденя синоптики прогнозують, що температура повітря знизиться до -20.

Головний медик міста пояснив, чому в школах Хмельницького закінчилися "канікули" саме у «тріскучі» морози.

Сьогодні, 26 лютого школярі усіх 39 шкіл обласного центру знову сіли за парти після вимушених канікул, які тривали майже два тижні.

Деякі батьки стурбовані, що навчання у школах розпочалося тоді, коли на дворі тріщать морози.

«У Хмельницькому, як завжди - хоч би не порушити освітній процес, на дітей всім начхати. Лікарні забиті, морози обіцяють, а ми – до школи», – обурюються у соцмережах хмельничани.

Головний освітянин міста Роман Миколаїв попросив «позбавити його щастя читати нарікання не за адресою»: «Продовжувати чи припиняти обмежувальні заходи в школах, вирішують не освітяни, а медики», – відповів на закиди Роман Дмитрович.

«За адресою», тобто в міському управлінні охорони здоров’я, повідомили, що морози не значні і тримати школярів на «канікулах» не мають права.

«Захворюваність у Хмельницькому зменшилася. На 100 тисяч мешканців маємо 919 хворих. Попередня цифра була значно вища – 1046. Від епідпорогу ми відступили на 13 відсотків. Саме тому, необхідність продовжувати обмежувальні заходи в школах міста немає. Щодо морозів, то ми діємо згідно нормативних документів. Якщо мороз буде нижче -25 градусів, то діти знову сидітимуть вдома. Поки що таких морозів у Хмельницькому немає, тому освітній процес продовжується», - розповів начальник міського управління охорони здоров’я Борис Ткач.

Медик запевнив, що при сильних морозах рівень захворюваності знижується, адже віруси та бактерії теж «бояться» низьких температур.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

Останні фото та відео

Актуальна рубрика: Все для свята