ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

"Люблю Шевченка, бо він на 100 гривнях!" Чи знає молодь поезію Кобзаря (ВІДЕООПИТУВАННЯ)

Суспільство 1588
Україна відзначає 204-й день народження поета, письменника, художника, громадського та політичного діяча Тараса Григоровича Шевченка.
Україна відзначає 204-й день народження поета, письменника, художника, громадського та політичного діяча Тараса Григоровича Шевченка.

Українці відзначають 204-у річницю від Дня народження Тараса Григоровича.

Сьогодні, 9 березня, в Україні відзначають 204-у річницю від Дня народження видатного українського поета, художника і письменника Тараса Григоровича Шевченка. З нагоди вшанування пам’яті Кобзаря, ми запитали молодь у Хмельницькому, які вірші письменника вони знають.

Більшість з опитаних декламували «Заповіт». Деякі розповідали поезію «Садок вишневий коло хати». Популярним серед опитаних був й вірш «Мені тринадцятий минало», ще дехто згадав твір «Реве та стогне Дніпр широкий». Оригінальним видався варіант заповіту "Як умру, то поховайте мене... на Шаровечці".

Нагадуємо, у ці дні у Хмельницькому відбувається низка заходів присвячених Кобзареві. 10 березня відбудеться читацький конкурс «Вічне слово Кобзаря».

Читайте також: Не лише квітами. Як хмельничани планують вшановувати Шевченка.

Детальніше про події у Хмельницькому читайте у рубриці "Афіша"

 

 

 

Як хмельничани декламували Шевченка пропонуємо переглянути на відео:

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую