ye-logo.v1.2
9 Грудня, 2019

Помий, спресуй та відкрути кришку: у Хмельницькому сортуватимуть пластик

Надія СВІНЦІЦЬКА Суспільство 1720
Перед тим, як викидати пляшку, її потрібно помити, спресувати і викидати у смітник з розкрученою кришкою
Перед тим, як викидати пляшку, її потрібно помити, спресувати і викидати у смітник з розкрученою кришкою. Фото: solvetpv.lviv.ua

У місті планують поставити не менше 180 контейнерів для збору ПЕТ-пляшки.

Нещодавно у Хмельницькому відбувся конкурс на організацію збору та вивезення ПЕТ-пляшки. Охочих переробляти пластик, який викидають хмельничани, було троє - ТОВ «Рециклінг-Поділля», ТОВ «Носоріг Еко» та ПП «Король».

«За результатами розгляду наданих учасниками конкурсу документів, комісія прийшла до висновку визнати переможцем конкурсу ТОВ «Рециклінг-Поділля», як таке, що найбільше відповідає критеріям конкурсу. Переможець платитиме 25 копійок в день за оренду майданчика, на якому стоятиме його контейнер», - розповів начальник управління ЖКГ Василь Новачок.

Вимоги до переможця конкурсу були чималі – потрібно до вересня поставити у місті не менше 180 контейнерів для збору ПЕТ-пляшки та організувати вивіз сміття власними чи орендованими вантажними автомобілями. Окрім цього, місцева влада зобов’язала фірму-переможця вести просвітницьку роботу з сортування сміття у школах міста та встановити там баки для сортування.

«До кінця року у Хмельницькому контейнери для збору ПЕТ-пляшки мають знаходитися майже на кожному сміттєвому майданчику. Загалом у місті повинно бути не менше 180 контейнерів для збору ПЕТ-пляшки, наразі їх у місті є 36», - каже головний комунальник міста.

Василь Новачок припускає, що хмельничани можуть поставитися до збору пластику не досить відповідально. Все через те, що є певні рекомендації щодо того, як правильно викидати ПЕТ-пляшку у контейнер: пляшку потрібно помити, спресувати і викидати у смітник з розкрученою кришкою.

«Знаю, що не всі хмельничани це будуть виконувати. Головне, щоб крім пластику, туди більше нічого не викидали», - каже Василь Пилипович.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую