ye-logo.v1.2
24 Лютого, 2020

Чи подорожчає вартість проїзду в громадському транспорті Хмельницького

Суспільство 7898
Вартість проїзду у маршрутках поки піднімати будуть
Вартість проїзду у маршрутках поки піднімати будуть. Фото: автора

Перевізники досі не надають послуги належним чином.

Питання про здорожчання вартості проїзду у громадському транспорті обласного центру поки не на часі. Як повідомив міський голова Олександр Симчишин сьогодні, 13 березня, під час телефонної "гарячої лінії", хмельницькі перевізники піднімають тему ціни на свої послуги ще з грудня 2015 року.

«Після того, як працюємо за новою транспортною мережею - маємо величезну кількість скарг на графіки, якість перевезень. У грудні минулого року перевізникам чітко сказали, що питання підняття вартості проїзду не розглядаємо, бо послуг нормальних нема. Вже середина березня - ми слово тримаємо», - додав Олександр Сергійович.

За його словами, можуть повернутись до цієї теми тільки тоді, коли в місті повністю запрацює система GPS-навігації. Тоді перевізники муситимуть дотримуватись графіків, забезпечувати належну габаритність. Об’єктивний економічно обґрунтований тариф наразі рахує управління економіки міськради.

«З одного боку, щоб отримувати хорошу послугу, за неї треба плати, але й платити - за нормальну послугу. У нас, поки що, немає ні послуги, ні ціни. Це замкнуте коло, яке ми не можемо поки зрушити. Думали, зміниться ситуація, коли запустимо на маршрути більше тролейбусів, але для них не вистачає водіїв і кондукторів», - стверджує міський голова.
 

Підписатися на канал "Є" в Youtube

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую