ye-logo.v1.2
21 Лютого, 2019

За кілька кроків від міста: чи приєднаються до Хмельницького довколишні села?

Ірина ОЛІЙНИК Суспільство 1221
Про можливість об'єднання Шумівців з Хмельницьким йдеться вже кілька років поспіль.
Про можливість об'єднання Шумівців з Хмельницьким йдеться вже кілька років поспіль.. Фото: vsim.ua

Депутати хмельницької міської ради та сільські голови вкотре радилися про те, чи об’єднуватися в єдину територіальну громаду з центром у Хмельницькому.

На обговорення були запрошенні сільські голови Шумівців, Давидківців, Пирогівців, Шаровечки та представники Шумовецької територіальної громади.

Наразі думки міських депутатів з приводу об’єднання неоднозначні. До прикладу, якщо міські обранці Лев Бірюк та Олександр Василишин підтримують ініціативу про об’єднання, то Анатолій Собко переконаний, що варто бути обережним щодо цього питання. Тож поки заплановано зробити усі необхідні фінансові підрахунки та вивчити думку населення з приводу можливого об’єднання. Відповідно було прийнято рішення про створення відповідної робочої групи для вивчення даного питання, до складу якої увійдуть депутати міської ради та сільські голови.

Щодо думок представників сільських громад з приводу питання об’єднання, то вони також мають розбіжності. Якщо шумівчани, до прикладу, однозначно за приєднання до такої громади, то чимало жителів Шаровечки мають бажання створити власну.

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

Останні фото та відео

Робота для вас