ye-logo.v1.2
25 Квітня, 2019

У Хмельницькому вчать місцевих підприємців заробляти на енергозбереженні

Надія СВІНЦІЦЬКА Суспільство 1505

Підписатися на канал "Є" в Youtube

В обласному центрі розпочався Подільський енергетичний форум «GreenEnergy».

Сьогодні, 22 березня, у Хмельницькому розпочав роботу Подільський енергетичний форум «GreenEnergy», що має на меті згуртувати українських підприємців, які працюють в секторі альтернативної енергетики та суміжних з ним секторах економіки.

Організували захід дві організації – хмельницький та вінницький Центри підтримки бізнесу за підтримки Європейського банку реконструкції та розвитку в рамках ініціативи EU4Business.

«Сьогоднішній захід ми запланували першим з серій щорічних заходів, метою яких є створення майданчику для фахових дискусій, для презентації інновацій у сфері енергоефективності, для обговорення світових тенденцій», - розповіла Надія Лисецька, керівник вінницького Центру підтримки бізнесу.

На форум приїхали близько півтори сотні підприємців не лише з Хмельниччини, а й з Вінниччини та Київщини. Долучилися до зустрічі і експерти з Об’єднаних Арабських Еміратів та Польщі.

"Українці повинні зрозуміти, що переробка сміття – це вигідна справа як для бізнесу, так і для держави», - розповів пан Куш, який приїхав з ОАЕ.

Гість з Дубаїв пан Куш приїхав до Хмельницького розповісти підприємцям Подільського регіону про досвід отримання електроенергії з твердих побутових відходів та поділитися інформацією про інвестиційні проекти з будівництва сміттєспалювальних заводів.

«Ми навчилися використовувати сміття таким чином, щоб отримувати з нього енергію. Інвесторам, які зацікавлені в цьому, я хочу розповісти про весь ланцюг переробки сміття – починаючи із збору відходів, його сортування, переробки та отримання електроенергії. Українці мають зрозуміти, що переробка сміття – це вигідна справа як для бізнесу, так і для держави», - розповів пан Куш.

На форум приїхали близько півтори сотні підприємців не лише з Хмельниччини, а й з Вінниччини та Київщини.

Також на форум завітав Роман Длугі з Польщі, який є експертом місцевого проекту «GreenEvo» та займається виробництва біопалива з вологої сировини – брикетів з соломи.

«Ми хочемо показати, що з такої біомаси, як солома, можна виготовляти брикети, які ідеально підійдуть для опалення в автоматизованих котельнях або ТЕЦ, або як паливо для індивідуальних користувачів, які бажають замінити ними деревину», - розповідає експерт.

  

На форумі презентували брикети з соломи, які як паливо заміняють деревину. 

Захід триватиме два дні, протягом яких, за словами організатора, учасники форуму дізнаються, де знайти підтримку для розвитку галузевого малого та середнього бізнесу, а також коли «зелена енергетика» в Україні запрацює на повну.

  

Подільський енергетичний форум «GreenEnergy», має на меті згуртувати українських підприємців, які працюють в секторі альтернативної енергетики та суміжних з ним секторах економіки.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

Останні фото та відео

Актуальна рубрика: Все для свята