ye-logo.v1.2
25 Квітня, 2019

Хмельницькі студенти організовують світловий флешмоб у центрі міста

Наталя ГАРМАТЮК Суспільство 688
Фото: lviv1256.com

Містян запрошують долучитись до всесвітньої акції «Година землі».

У суботу, 24 березня, у Хмельницькому до всесвітньої акції "Година землі" відбудеться світловий флешмоб "Злови зв'язок з Землею". Організовує захід студентська рада Хмельницького Національного університету.

«На майданчику біля кінотеатру Шевченка відбуватиметься світловий флешмоб. Люди з ліхтариками утворять дві фігури – коло і знак Wi-Fi. Основна мета заходу привернути увагу людей до того, що потрібно більше економили ресурси Землі, виключали непотрібне освітлення», - розповідає один з організаторів Денис Кирильчук.

За його словами, для заходу потрібно приблизно 100-150 осіб. Долучаться до флешмобу студенти, запрошують також хмельничан. Збір о 19.00 годині на майданчику біля кінотеатру Шевченка. Розпочнуть захід о 19.10, коли сонце повністю зайде.

Довідково: Година Землі - міжнародний природоохоронний рух, започаткований WWF, в рамках якого останньої або передостанньої суботи березня закликають людей, організації та комерційні установи символічно вимкнути необов'язкове освітлення та електричні пристрої на одну годину, щоб привернути увагу до екологічних проблем Планети. 

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

Останні фото та відео

Актуальна рубрика: Все для свята