ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Молодь Хмельницького запрошують до «Школи волонтерів»

Суспільство 1527
"Школа волонтерів" на екскурсії у Хмельницькій міській раді минулого року
"Школа волонтерів" на екскурсії у Хмельницькій міській раді минулого року. Фото: khm.gov.ua

Учасники мають можливість увійти до Єдиного реєстру при міськраді.

Упродовж квітня в обласному центрі проводитимуть заняття в рамках «Школи волонтерів». Як повідомляють організатори ГО «Молодь за краще майбутнє» на сторінці у Фейсбуці, програма складатиметься з восьми занять. За цей час учасники пройдуть теоретичний та практичний курс основ волонтерської діяльності, проектного менеджменту й зможуть створити власні волонтерські проекти.

Заняття відбуватимуться у місті Хмельницькому з 10 квітня. На учасників чекають навчання якісного піару, потужний досвід у сфері фандрайзинг, вступний курс ораторського мистецтва та спілкування з владою і бізнесом, цікаві та не стандартні практичні завдання, нові знайомства та цікаві екскурсії. По завершені курсу усі отримають сертифікати», - йдеться у повідомленні.

Організатори додають, що учасники, що пройдуть 80% програми та виконають кінцеве завдання увійдуть до Єдино реєстру волонтерів при Хмельницькій міській раді.

Участь у заході безкоштовна за умови відбору вашої аплікаційної форми. Реєстрація за посиланням https://goo.gl/forms/ylEVt4DEVP7YDowD3. Розгляд анкети відкритий до 5-го квітня 20:00 години. Кандидати, які пройдуть відбір, будуть повідомлені листом-запрошенням на електронну пошту. 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую