ye-logo.v1.2
17 Жовтня, 2019

У Хмельницькому відзначили четверту річницю створення Національної гвардії

Наталя ГАРМАТЮК Суспільство 566
26 березня – День Національної Гвардії України
26 березня – День Національної Гвардії України. Фото: km-oblrada.gov.ua

В одній із військових частин обласного центру відбулися урочистості.

Сьогодні у одній з військових частин обласного центру відбувся урочистий захід, присвячений 4-й річниці від дня створення Національної гвардії України. Як повідомляють у прес-службі Хмельницької облради, у 2015 році Верховна Рада України ухвалила Закон «Про День Національної гвардії України», визначивши ним завдання і шляхи її становлення у системі збройних формувань держави.

«Під час урочистостей командир військової частини Роман Березнюк зазначив, що військовослужбовці частини демонструють гарні результати, проявляють мужність та героїзм, як під час несення служби в зоні антитерористичної діяльності, так і в умовах повсякденної діяльності. Виконання службово-бойових завдань у сучасних умовах вирізняється складністю та багатогранністю дій в екстремальних умовах, пов’язаних, у першу чергу, із забезпеченням державної безпеки, конституційного ладу та територіальної цілісності держави», - додають в облраді.

Хвилиною мовчання учасники заходу вшанували пам'ять військовослужбовців, які загинули під час виконання службових обовязків в зоні антитерористичної операції. Кращих нацгвардійців посадовці відзначили грамотами.

 

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую