ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

На правах реклами Місто Хмельницький додали до переліку обласних центрів, яким буде надано співфінансування з державного бюджету на функціонування ЦНАП в форматі «Прозорий офіс»

Суспільство 2986

Хмельницький увійшов у перелік міст обласного значення та об’єднаних територіальних громад, що мають намір створити та забезпечити функціонування центрів надання адміністративних послуг, у тому числі послуг соціального характеру, в форматі “Прозорий офіс”

11 жовтня 2017 року Кабінетом Міністрів України було прийняте розпорядження №736-р :«Деякі питання створення та забезпечення функціонування центрів надання адміністративних послуг, у тому числі послуг соціального характеру, в форматі “Прозорий офіс”», яким було затверджено перелік міст обласного значення та об’єднаних територіальних громад, що мають намір створити та забезпечити функціонування центрів надання адміністративних послуг, у тому числі послуг соціального характеру, в форматі “Прозорий офіс”.

Розпорядження КМ стосувалось виділення державних коштів містам обласного значення та ОТГ на проведення робіт (у тому числі капітального ремонту, реконструкції, будівництва, реставрації), пов’язаних із створенням і забезпеченням функціонування центрів надання адміністративних послуг, у тому числі послуг соціального характеру, в форматі “Прозорий офіс”.

Враховуючи те, що в місті Хмельницькому вже створений ЦНАП, в переліку міст, які виявили бажання будувати на умовах співфінансування центри надання адміністративних послуг, в тому числі соціального характеру, місто не фігурувало. Проте, в подальшому, при розгляді питання на засіданні Комітету Верховної Ради з питань бюджету, заступник голови комітету Сергій Мельник запропонував використати залишки коштів по містах-учасниках для розширення переліку міст, яким буде надано фінансування з державного бюджету на створення таких ЦНАП, в тому числі з можливістю не тільки будівництва, але й облаштування, центрів за рахунок цих коштів. Результатом обговорення стало прийняття Кабінетом Міністрів розпорядження від 28 лютого 2018 року №122-р., яке доповнило попередній перелік міст–учасників ще вісьмома пунктами, в тому числі, - містом Хмельницький.

Кабінет Міністрів України своїм розпорядженням зобов’язав Міністерство соціальної політики разом з Міністерством фінансів забезпечити наявність призначень на реалізацію цих заходів. Крім того, зобов’язано Міністерство соціальної політики за погодженням з Міжнародним банком реконструкції та розвитку у межах виконання проекту “Модернізація системи соціальної підтримки населення України” забезпечувати відповідним обладнанням створені центри надання адміністративних послуг, у тому числі послуг соціального характеру, в форматі “Прозорий офіс” та організовувати навчання спеціалістів таких центрів.

Кінцева мета реалізації цих розпоряджень: через створення та подальше функціонування таких центрів в форматі “Прозорий офіс” в містах обласного значення та на територіях об’єднаних територіальних громад підвищити ефективність соціального обслуговування населення.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую