ye-logo.v1.2
6 Квітня, 2020

Чи всі маршрутки у Хмельницькому можна відстежити в інтернеті?

Суспільство 1438
Деякі перевізники наразі дообладнують транспортні засоби системами GPS
Деякі перевізники наразі дообладнують транспортні засоби системами GPS. Фото: з архіву

Сервіс стеження за громадським транспортом досі діє поки не на всіх маршрутах, але, як запевняють в міському управлінні транспорту та зв’язку, дуже скоро системами навігації будуть дообладнані усі маршрутки міста.

Транспортна реформа у Хмельницькому триває. Хоч ще з грудня минулого року громадський транспорт в місті почав працювати за оновленою системою руху, але зміни продовжують вносити й досі. Чергові конкурси з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування відбулися минулого тижня.

«Згідно з результатами, хмельничан на автобусних маршрутах №36 (Книжківці-Катіон), №25 (Ракове-Катіон) та №25а (Ракове-Катіон) обслуговуватиме ТОВ «Хмельницьке таксі», №54 (дачі «Електроніка» - Кладовище) – ТОВ «Рембуд-транс», маршрути №26 (вул.Північна-Катіон) та №37 (вул. Північна - вул. Будівельників) – ФОП Марценюк, комунальне підприємство «Електротранс» отримало маршрут №7 (Озерна-Лезневе), - каже виконуючий обов’язки начальника міського управління транспорту та зв’язку Сергій Шепурев. - Угоди з перевізниками укладуть на п’ять років, лише за маршрутами №7, №26 та №37 строком на один рік».

За словами Сергія Валерійовича, з наступного тижня можна очікувати, що і за рухом тих маршруток, які досі не відстежувалися в режимі онлайн, можна буде стежити через інтернет. Зокрема це стосується маршруту №36 (Книжківці-Катіон), на якому, як запевняє Сергій Шепурев, перевізник наразі дообладнує транспортні засоби системами GPS.

Наразі рух громадського транспорту в Хмельницькому можна відстежувати на сайті: https://city.dozor.tech/ua/khmelnyckyi/city або за допомого мобільного додатку DozoR City.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Віддалена робота

  Так  Ні, дякую