ye-logo.v1.2
23 Серпня, 2019

Не палити траву та багаття в лісі: рятувальники просять не провокувати масштабні пожежі

Наталя ГАРМАТЮК Суспільство 941
Рятувальники застерігають громадян не провокувати пожежі у екосистемах
Рятувальники застерігають громадян не провокувати пожежі у екосистемах. Фото: mistaua.com

Дотримання елементарних правил пожежної безпеки застереже від трагічних наслідків.

Через підвищенням температури та настанням весняної пори, люди почали прибирати садибні ділянки, угіддя та спалювати суху минулорічну траву. Рятувальники кажуть, через це збільшилась кількість пожеж у екосистемах. Громадяни не розуміють, що саме їхня недбалість та необережність під час випалювання сухостою можуть стати причиною масштабних лісових та торф’яних пожеж.

«Пожежі у екосистемах можуть мати негативні наслідки як для навколишнього середовища, так і для людей: спричинити пожежі будівель, знищити лінії електромереж, газо- та нафтопроводів, лісових насаджень. Державна служба України з надзвичайних ситуацій закликає громадян дотримуватися правил пожежної безпеки поблизу лісових масивів, на відкритих територіях та під час прибирання присадибних ділянок», - зазначають у ДСНС області.

Рятувальники просять не випалювати суху траву, не розводити багаття в лісі, не створювати смітники в лісі та на прилеглих територіях, тим більше, не підпалювати їх. Адже це призводить до масштабних пожеж та трагічних наслідків.
Якщо ви помітили займання в лісах, посадках та на відкритих територіях – негайно телефонуйте за номером «101».

 

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

  Так  Ні, дякую