ye-logo.v1.2
23 Квітня, 2019

На правах реклами У хмельницькому «Офіс-центрі» визначили переможців великодньої акції

На правах реклами— На правах реклами Суспільство 1594
Фото: Композиція «Україна», створена вихованцями ДНЗ №18 «Зірочка» - переможець цьогорічного конкурсу «Великодня композиція своїми руками»

Втретє вихованці міських дошкільних навчальних закладів разом з вихователями та батьками представили на конкурс власноруч створені святкові композиції

Зайчики та курчатка, писанки та мотанки, дерева та букети перетворили магазин «Офіс-центр», що на вул. Подільска, 93, на острівець свята. Всі роботи, представлені у торговому залі, - результат творчості вихованців дитячих садочків міста, їхніх вихователів та батьків. До свята дошкільнята творили різноманітні композиції, аби представити їх на конкурс «Великодня композиція своїми руками», який вже втретє проводить у Хмельницькому ТОВ «Корвет».

За словами організаторів конкурсу, кількість учасників, порівняно з минулим роком, зросла. Якщо у 2017-му змагалися 20 дошкільних навчальних закладів, то цього річ їх було уже 28. Всього на конкурс представили понад сотню робіт, які оцінювали як професійне журі, так і звичайні хмельничани. Для цього їм достатньо було прийти в магазин «Офіс-центр», обрати, на їхню думку, найкращу роботу та проголосувати. До речі, як стверджують працівники магазину, багато відвідувачів відзначали неймовірно теплу атмосферу, яка витала навколо великодніх композицій. А дехто фотографував виставлені роботи, аби надихнутися на творчість та взяти участь у конкурсі наступного року.

Крім Хмельницького, акція проводиться по всій мережі магазинів, зокрема у Тернополі, Кам’янці-Подільському і вперше – у Луцьку.

Також організатору конкурсі відзначили, що головна його мета – зблизити та об’єднати родини спільною справою, показати дітям культуру подільської писанки, звідки вона почалася, як її можна створювати дитячими руками.

Головна мета конкурсу – показати дітям культуру подільської писанки.

Переможці конкурсу визначалися шляхом додавання голосів, що отримали учасники за результатами голосування у торговому залі та оцінки членів журі.

Отож, переможцями конкурсу «Великодня композиція своїми руками» стали:

1 місце – ДНЗ №18 (286 голосів); подарунок – сертифікат на 2000 гривень ;

2 місце – ДНЗ №20 (243 голоси); подарунок – сертифікат на 1500 гривень;

3 місце – ДНЗ №45 (162 голоси); подарунок – сертифікат на 1000 гривень;

4 місце – ДНЗ №48 (76 голосів); подарунок – сертифікат на 500 гривень;

5 місце – ДНЗ №40 (73 голоси); подарунок – сертифікат на 500 гривень.

Також заохочувальні призи від членів журі отримали дошкільні навчальні заклади №№ 20, 8, 32, 37, 10, 33 та приватний дитячий садок, вихованці якого були присутні у залі і стали найменшими гостями святкової урочистості. Всі ці учасники отримали в якості призу сертифікати від 100 до 300 гривень.

Наймолодші гості церемонії нагородження та переможці у номінації «Приз глядацьких симпатій» – вихованці приватного дитячого садочка

Наймолодші гості церемонії нагородження та переможці у номінації «Приз глядацьких симпатій» – вихованці приватного дитячого садочка.

Конкурс «Великодня композиція своїми руками» – не єдина акція, яку проводять в «Офіс-центрі». Щороку з початку літа до нового навчального року тут проходить благодійний захід під назвою «Благородний вибір», коли кожен бажаючий може віддати свій шкільний рюкзак у подарунок тим, хто не має коштів на його придбання, та отримати за це знижку на купівлю нового.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

Останні фото та відео

Актуальна рубрика: Все для свята