ye-logo.v1.2
26 Лютого, 2020

Хмельницькі волонтери збирають кошти на медичне обладнання для дітей з вадами слуху

Суспільство 1353
Наклейки-сердечка дарують усім, даруватимуть усім, хто кидає гроші до скриньки
Наклейки-сердечка дарують усім, даруватимуть усім, хто кидає гроші до скриньки. Фото: Ірини Олійник

У Хмельницькому проходить Всеукраїнська благодійна акція «Почуй світ».

Сердечко в обмін на гривню: такий обмін просять зробити на вулицях Хмельницького волонтери. «Збираємо кошти для дітей з вадами слуху, для придбання медичного обладнання у обласну дитячу лікарню, - розповідає координатор акції в Хмельницькій області Наталія Шмурікова. – Акція, яку організував благодійний фонд «Серце до серця" відбувається 13-й рік поспіль. За попередніх 12 акцій волонтери фонду зібрали більше 32 мільйонів гривень та закупили більше 1500 одиниць нового, сучасного обладнання, яким безкоштовно користуються маленькі пацієнти по всій країні. На Хмельниччині у минулі роки завдяки зібраним волонтерами коштам було придбане таке необхідне обладнання для реанімації, офтальмологічного відділення тощо. Цьогоріч волонтери збирають кошти для дітей з вадами слуху».

Наразі, за словами координатора, до акції долучилося вже сотня волонтерів. «Кожен з них має на собі бейдж-ідентифікатор, захищений печаткою. Індивідуальний номер ідентифікатора співпадає з таким на скриньці (картонна коробка для збору коштів). А ще волонтери мають наклейки-сердечка, які даруватимуть усім, хто кидатиме гроші до скриньки».

За інформацією благодійного фонду, в Україні налічується близько 300 тисяч дітей і більше одного мільйона дорослих з вадами слуху. Тож для своєчасного виявлення втрати слуху необхідно забезпечити апаратами для ехоскринінгу всі пологові будинки та відділення, а ЛОР-відділення потребують імпедансоментрів, аудіометрів та апаратури для об’єкривної аудіометрії. Саме тому організатори просять не проходити повз волонтерів, які збирають кошти, та зробити свій внесок для оснащення дитячих лікарень новим медичним обладнанням.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую