ye-logo.v1.2
26 Квітня, 2019

Дільничних та групи реагування в районах теж «укомплектовують» нагрудними відеокамерами

Ангеліна Мовчан Суспільство 969
На 1 квітня потреба у відеокамерах складала 156 штук
На 1 квітня потреба у відеокамерах складала 156 штук. Фото: з архіву редакції

У поліції кажуть, роблять це за прикладом патрульних.

До того, що патрульна поліція у Хмельницькому ходить із нагрудними відеокамерами, які фіксують їх спілкування із громадянами, уже майже всі звикли. Відеокамерами їх забезпечила держава. А ось їхні колеги із груп реагування патрульної поліції (ГРПП) в районах не удостоїлися такого подарунку від держави. Лише зараз, у квітні, Міністерство внутрішніх справ, виділило для області 53 нагрудних камери.

За словами, заступника начальника ГУНП у Хмельницькій області Валентина Білянського, розприділять їх таким чином, щоб усі ГРПП в районах мали хоча б по одній камері. Це каже, задля безпеки поліцейських та для покращення ефективності їхньої роботи.

«На 1 квітня потреба у відеокамерах складала 156 штук. Зараз ми маємо 48, які закупили за рахунок залучених коштів та 53, які дали із Міністерства у квітні. Не забезпечені камерами Білогірський, Ізяславський, Старосинявський та Чемеровецький райони. Але це питання часу», – каже Валентин Віталійович.

Більшість камер, які закупляють у районах – за кошти об’єднаних громад. До прикладу, за словами начальника Новоушицького районного відділення поліції Ігоря Ільницького, цього місяця, на придбання боді-камер громада виділила 60 тисяч гривень. За ці кошти закупили шість відеокамер для трьох дільничних інспекторів та трьох – із ГРПП.

«Окрім нагрудних відеокамер, наприкінці минулого року із бюджету громади нам виділили кошти на закупівлю камер відеоспостереження, які встановлені на в’їздах та виїздах із Нової Ушиці. Ми вже їх встановили, залишилося лише під єднати все, протестувати і запустити в роботу. До травня місяця, коли почнеться активний період відпочинку і до нас поїдуть туристи, відео фіксація вже працюватиме», – каже Ігор Ільницький.

За його словами, головна мета встановлення камер спостереження у тому, щоб забезпечити порядок на дорогах, дотримання правил дорожнього руху та мінімізувати вуличні хуліганства, особливо у літній період.

До речі, на в'їздах і виїздах із Хмельницького камери спостереження встановили ще у 2016 році
 

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

Останні фото та відео

Актуальна рубрика: Все для свята