ye-logo.v1.2

Новоушицьким копам вручили нагрудні відеокамери

Суспільство 2327
Відеокамера розміщується так, щоб той, хто звертається до поліцейського бачив, що його слова та дії можуть бути зафіксованими
Відеокамера розміщується так, щоб той, хто звертається до поліцейського бачив, що його слова та дії можуть бути зафіксованими. Фото: Новоушицького РВП

Кожна із них коштує 7 тисяч гривень.

У п'ятницю, 20 квітня, дільничним офіцерам поліції та працівникам секторів реагування патрульної поліції Новоушицького відділення вручили сучасні камери для фото-та відеофіксації, повідомляє Новоушицький РВП. Вартість однієї складає 7 тисяч гривень.

За словами начальника районного відділення поліції Ігоря Ільницького, застосовуватимуть камери відповідно до статті 40 «Закону України про Національну поліцію», як превентивний захід протиправних дій осіб адміністративного чи кримінального характеру.

"Нагрудна відеокамера розміщується так, щоб той, хто звертається до поліцейського бачив, що його слова та дії можуть бути записаними. Такі відеореєстратори покращать належне документування подій та злочинів, гарантуватимуть чесність, відкритість та антикорупційну спрямованість діяльності поліцейських Новоушицького відділення поліції", - переконаний Ігор Ільницький. 

Вручаючи камери поліцейським голова громади Олег Московчук повідомив, що сподівається на ефективну роботу поліцію, забезпечення порядку на території громади та особливо у літній період, з початком туристичного сезону.  

Олег Московчук (на фото - зліва) передав шість відеокамер начальнику місцевого відділення поліції Ігорю Ільницькому. 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую