ye-logo.v1.2
21 Лютого, 2019

На Хмельниччині завдяки ваговим комплексам виявили 66 випадків порушень на 26 тисяч євро

Наталя ГАРМАТЮК Суспільство 1405
На Хмельниччині працюють три вагових комплекси
На Хмельниччині працюють три вагових комплекси. Фото: автора

Великогабаритні автомобілі псують автошляхи області.

Однією із причин поганого стану доріг на Хмельниччині є недотримання підприємцями вагових параметрів під час перевезень. Як повідомив начальник Управління Укртрансбезпеки у Хмельницькій області Віталій Дзюба під засідання колегії у Хмельницькій ОДА сьогодні, 24 квітня, вантажівки псують дорожнє покриття і відповідно створюють аварійні ділянки.

«За 2017 рік працівники Укртрансбезпеки області зафіксували 113 фактів перевезення вантажів із перевищеними габаритно-ваговими параметрами. За цими фактами нараховали плату 23 735 євро, з яких за 2017 сплачено 197 450 гривень. З початку 2018 року вже виявлено 66 фактів перевищення габаритно-вагових параметрів та 4 факти перевищення габаритних параметрів. Нарахована плата за проїзд - 26 643 євро»,- зазначив Віталій Дзюба.

За його словами, із початком роботи вагових комплексів, почастішали випадки перевезення вантажів з порушенням габаритних та вагових параметрів у нічний час. Тоді Укртрансбезпека не може забезпечити габаритно-ваговий контроль через відсутність освітлених майданчиків та необхідного штату інспекторів.

«Станом на 1 квітня 2018 року в області на автодорогах міжнародного та національного значення побудовано три майданчики для здійснення габаритно-вагового контролю. І ще один перебуває у стадії завершення будівництва. Ці три майданчики дали змогу перекрити усі три під’їзди до обласного центру», - додав начальник.

Віталій Петрович каже, наразі Теофіпольська райдержадміністрація прийняла рішення про будівництво майданчика. Ведуть перемовини з Хмельницькою райдержадміністрацією та районною радою, щоб обладнати їх і на території Хмельницького району.

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Новини Хмельниччини

Останні оголошення

Останні фото та відео

Робота для вас